сделать предзаказ
смотреть видео

Якість освіти у вищих навчальних закладах покращиться

По материалам: Сахарное топливо    Место: Севастополь

Питання розроблення нових вимог щодо якості освіти у ВНЗ прокоментував виконуючий обовязки начальника управління ліцензування, акредитації та нострифікації МОН України Юрій Дудник. Щороку близько 100 лідерів студентських організацій навчальних закладів м. Києва збираються для обміну досвідом та зустрічі з цікавими людьми.

За оперативною інформацією Міністерства освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, станом на 02.03. Реформування та зміни в освіті потребують консолідованих зусиль і Міністерства, і ректорів. Вирішення багатьох питань, визначених Указами Президента України від 04.07.

Щороку в середині листопада, «КампусФранс» організовує освітню виставку. Нахімова, 8, Одеський обласний інститут удосконалення вчителів.
Проте, актуальним є питання раціоналізації державного підходу до використання цих ресурсів. Треба зробити акцент на прозорості, публічності та донести до батьків і дітей інформацію про систему зарахування. Одначе немає консенсусу щодо того, що саме вважати університетською автономією і якими є її головні критерії.

Переможцями та призерами конкурсу стали колективи екологічної просвіти ЗОШ I-III ст. Перед присутніми виступив президент Всеукраїнської ради учнівського самоврядування ПТНЗ Андрій Шевців. Його цитує Управління по звязках із ЗМІ секретаріату Кабміну. Станом на 23 вересня регіональні програми розроблені у 21 області, місті Києві та Севастополі. Колегія Рахункової палати розглянула результати аудита ефективності використання коштів, виділених за цією програмою.
Для того, щоб дати чесну оцінку забезпечення розвитку якісної освіти в національній системі управління, потрібно зважати на якість навчання в університетах. Розглядалося питання про порушення окремими ВНЗ процедур ліцензування та акредитації. Який варіант є найбільш оптимальним.

Кращі студенти турніру візьмуть участь у дебатах з відомими громадськими діячами, що відбудуться в Українському домі під час святкування Дня студента 13-15 листопада 2008 року. Про це повідомила перший заступник голови КМДА Ірена Кільчицька. За наявності вільних місць до класів з поглибленим вивченням предметів можуть прийматися учні з інших навчальних закладів. На думку Міністра Івана Вакарчука, такий тест сприятиме відкриттю нових можливостей для навчання, оскільки перед Міністерством освіти і науки стоїть завдання поліпшити нашу освіту. Додаткову інформацію про ЗНО – 2009 можна отримати на адресах Українського центру оцінювання якості освіти: тел.
2013 October 17; 16:50

 Автор текста: Яговкинa Раиса Семеновна


Оставить комментарий

Никаких комментариев пока не было создано. Будьте первым комментатором.
Комментировать


Проявление неуважительного отношения к участникам форума, высказывания оскорблений личного или общего характера в адрес участников форума, публикация текстов, определяемых как разжигающие расовую, национальную, религиозную, социальную рознь запрещены.


Последние статьи